Jewellery
Number of items: 206
2379262
19012
393
Jewellery
Ezüst (Ag) késnyelek, 2 db, jelzettek, nettó: 51,36 gr
1 000 HUF
2383703
19013
393
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos peremű tálca. XX: sz. eleje, magyar. 105 g d: 16,5 cm
16 000 HUF
2383229
19014
393
Jewellery
Ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett. 15x14 cm, br: 149 g
20 000 HUF
2383256
19015
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel. Jelzett. Méret 50, br 6,39 g
1 000 HUF
2382376
19016
393
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) antik gyűrű hegyikristály kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 5,5 g
3 800 HUF
2382385
19017
393
Jewellery
Ezüst(Ag) kanálból készített nagyméretű gyűrű. Jelzett (Walker&Hall), méret: 63, nettó: 11,2 g
8 000 HUF
2382393
19018
393
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) pénzcsipesz. Jelzett, h: 5 cm, nettó: 15,4 g
7 500 HUF
2382397
19019
393
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) indás gyűrű csiszolt kővel. Jelzett, méret: 54, bruttó: 6,3 g
5 500 HUF
2381692
19020
393
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,98 g
1 200 HUF
2382407
19021
393
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) féldrágaköves gyűrű. Jelzett, méret: 55, bruttó: 5,6 g
5 500 HUF
2382328
19022
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) oroszlános gyűrű. Jelzett, méret: 54, nettó: 3,2 g
3 600 HUF
2382721
19023
393
Jewellery
4 db ksi ezüst ékszer, medál. össz br 16,76 g, jelzettek
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m