17129.
Closed 388. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Haynal Imre: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1938., Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, XIV+487 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.