Tétel

1 000 HUF

27

Description:

A műveltség könyvtára. Az élők világa növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor. Bp., 1907, Athenaeum. 817 szövegképpel és 35 műemléklelettel illusztrált. Plakett hiányzik. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés kopott állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf