https://www.darabanth.com/en/388-Online-auction/388.0/Books/Books-Natural-sciences-Medicine~1000012/A-muveltseg-konyvtara-Az-elok-vilaga-noveny-es-allatorszag-Szerk-Entz-Geza-Magoc~II2323601
2323601
17130
388
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Description:
A műveltség könyvtára. Az élők világa növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor. Bp., 1907, Athenaeum. 817 szövegképpel és 35 műemléklelettel illusztrált. Plakett hiányzik. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés kopott állapotban.
Share:
Photo of the item taken by
: pelikán_kristóf
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m