Jewellery
Number of items: 205
2317887
19000
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szív alakú rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 8,79 g
4 000 HUF
2317868
19001
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, lapis lazulival, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,46 g
5 000 HUF
2317873
19002
387
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g
4 600 HUF
2317878
19003
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla holdas gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,49 g
3 800 HUF
2317882
19004
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,36 g
3 800 HUF
2316292
19005
387
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, erősen sérült, mindkét fedlap törött, horpadt, nettó: 94,5 g
7 500 HUF
2315755
19006
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,15 g
1 000 HUF
2316285
19007
387
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db + kígyó nyaklánc, medállal, jelzettek, bruttó: 28,46 g
6 500 HUF
2317892
19008
387
Jewellery
Ezüst(Ag) láng alakú gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,23 g
3 000 HUF
2317807
19009
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,78 g
2 800 HUF
2317865
19010
387
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,69 g
4 000 HUF
2317863
19011
387
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,41 g
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m