Jewellery
Number of items: 205
2317948
19024
387
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,06 g
2 800 HUF
2317931
19025
387
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,78 g
3 400 HUF
2317953
19026
387
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,94 g
3 000 HUF
2318071
19027
387
Jewellery
Ezüst(Ag) szerelékes karkötő, türkiz színű gyöngyökkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,66 g
4 000 HUF
2318068
19028
387
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) "St. Jean de Luz" címeres mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 6,91 g
4 600 HUF
2318104
19029
387
14000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, bruttó: 25,74 g
14 000 HUF
2318080
19030
387
Jewellery
Ezüst(Ag) "Mondorf" díszkanál, jelzett, hiányos zománccal, h: 11,5 cm, bruttó: 12,23 g
5 000 HUF
2318130
19031
387
Jewellery
Ezüst(Ag) delfinpár, jelzett, m: 4,5 cm, nettó: 9,23 g
5 000 HUF
2317911
19032
387
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,22 g
6 000 HUF
2318328
19033
387
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű zománc betéttel Jelzett. 7,54 g, m: 54
3 200 HUF
2317907
19034
387
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,8 g
2 800 HUF
2318324
19035
387
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott gyűrű Jelzett. 5 g, m: 57
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m