Art-ceramics Number of items: 77
2227427
11096
384
4600
Art-ceramics
Három halász, retro iparművész mázas kerámia falikép, jelzett, Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 21×21 cm
4 600 HUF
2227462
11097
384
Art-ceramics
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm
2 000 HUF
1650537
11098
384
100
Art-ceramics
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm 2252419
11099
384
Art-ceramics
Festett, mázas iparművészetis tál, apró lepattanásokkal, d: 29 cm
2 600 HUF
2252426
11100
384
Art-ceramics
Festett, mázas iparművészetis tál, hibátlan, d: 28,5 cm
2 600 HUF
2167633
11101
384
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia füles kínáló / reggeliző tálca, máz alatti repedésekkel, d: 37 cm
5 000 HUF
2296922
11102
384
Art-ceramics
6 személyes Gránit jelzésű festett, mázas kerámia kávéscsészék aljakkal, egyik csészén apró lepattanással, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm 2294197
11103
384
Art-ceramics
Kerámia komondor, apró kopásokkal, 9,5x7 cm
2293967
11104
384
Art-ceramics
Bolesławiecka Kalich virágmintás és tulipánmintás kagylós tál, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérült, d: 22 cm
3 000 HUF
2293741
11105
384
Art-ceramics
Csiga festett mázas kerámia figura, jelzés nélkül, mázhibákkal, máz alatti hajszál repedésekkel, az alján belül repedéssel, 9x6x4,5 cm
1 000 HUF
2294713
11106
384
Art-ceramics
A. Massida CA kaliforniai női figura, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm / A. Massida CA, US-American signed pottery figurine, in good condition, m: 17 cm
1 400 HUF
2295692
11107
384
Art-ceramics
Kerámia palack, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house