Art-ceramics

Number of items: 77

Három halász, retro iparművész mázas kerámia falikép, jelzett, Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 21×21 cm
11096.

4 600 HUF
12,47
14,38

Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm
11097.

2 000 HUF

Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm,  d:14 cm
11098.

100 HUF
0,27
0,31

Festett, mázas iparművészetis tál, apró lepattanásokkal, d: 29 cm
11099.

2 600 HUF
7,05

Festett, mázas iparművészetis tál, hibátlan, d: 28,5 cm
11100.

2 600 HUF
7,05

Jelzett mázas kerámia füles kínáló / reggeliző tálca, máz alatti repedésekkel, d: 37 cm
11101.

5 000 HUF

6 személyes Gránit jelzésű festett, mázas kerámia kávéscsészék aljakkal, egyik csészén apró lepattanással, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm
11102.

800 HUF

Kerámia komondor, apró kopásokkal, 9,5x7 cm
11103.

800 HUF

Bolesławiecka Kalich virágmintás és tulipánmintás kagylós tál, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérült, d: 22 cm
11104.

3 000 HUF

Csiga festett mázas kerámia figura, jelzés nélkül, mázhibákkal, máz alatti hajszál repedésekkel, az alján belül repedéssel, 9x6x4,5 cm
11105.

1 000 HUF

A. Massida CA kaliforniai női figura, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm / A. Massida CA, US-American signed pottery figurine, in good condition, m: 17 cm
11106.

1 400 HUF

Kerámia palack, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11107.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF