Art-ceramics Number of items: 77
2258153
11084
384
2200
Art-ceramics
Pesthidegkúti festett mázas, kerámia tál, jelzett, hibátlan, 22,5x19x7 cm
2 200 HUF
2203672
11085
384
Art-ceramics
Antik, feltehetően XIX. sz. edény, festett cserép, négy füllel, felső pereme alatt lepattanással, m: 35,5 cm
5 000 HUF
2166979
11086
384
Art-ceramics
Fali plasztikus iparművész retró mázas kerámia, Balogh jelzéssel, apró kopásnyomokkal, 19,5x9,5 cm
2287300
11087
384
Art-ceramics
XIX: sz. népi fazék. Mázas cserép, kézzel festve. sérült. 13 cm
2 600 HUF
2286418
11088
384
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Niederselters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm
4 000 HUF
2173808
11089
384
Art-ceramics
2 db mázas kerámia figura, jelzés nélkül, m: 12 cm
1 600 HUF
2231780
11090
384
Art-ceramics
3 db kerámia italtároló palack, jelezettel, sérüléssel, m: 24, 27 és 29 cm
2 000 HUF
2250029
11091
384
Art-ceramics
Festett, mázas, kerámia teknős, zsűrizett, hibátlan állapotban, 14,5x14 cm
2 000 HUF
2197943
11092
384
Art-ceramics
Festett mázas kerámia váza, alján 1941 jelzéssel, apró kopásokkal, m: 13 cm
2231636
11093
384
Art-ceramics
XX. sz. eleje: Jelzett csehszlovák fehér mázas nagy méretű kerámia óra, réz óraszerkezettel. Kis kopásokkal, mázrepedésekkel. 46x33 cm
12 000 HUF
2247296
11094
384
Art-ceramics
Kancsó fülekkel és 6 db rá akasztható röviditalos kupicával, mázas kerámia, jelzés nélkül, kancsón csorbákkkal, m: 21 és 4,5 cm + 4 db kávés csésze és 6 db alj, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
2294259
11095
384
Art-ceramics
Kecskeméti konzervgyár szilvaízes csupor. Mázas cserép. Feliratozott. 15,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house