Art-ceramics
Number of items: 77
2209362
11036
384
24000
Art-ceramics
Andróczi Alajos (1937-): Ádám és Éva. Kerámia falikép, hátoldalán jelzett, bal szélén egy apró hibával, 23,5x23,5x4cm.
24 000 HUF
2260819
11037
384
38000
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Anya gyermekével. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanásokkal, m: 85 cm
38 000 HUF
2293827
11038
384
90000
Art-ceramics
Gorka Géza jelzéssel: Art deco ülő furulyázó férfi figurák könyvtámasz párban. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nográdverőce), hibátlanok m: 17 cm
90 000 HUF
2287646
11039
384
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Hal. Mázas kerámia, jelzett, kis máz sérüléssel. 14,5 x 8 cm
5 000 HUF
2296045
11040
384
30000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-szürke váza, festett mázas kerámia, jelzett, restaurált, m: 26 cm.
30 000 HUF
2295098
11041
384
65000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Nonfiguratív dísz. Csurgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 17 cm, sz: 17 cm
65 000 HUF
2292714
11042
384
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka lábas tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 30 cm
5 000 HUF
2288669
11043
384
5500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 32 cm
5 500 HUF
2288671
11044
384
4400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos füles Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
4 400 HUF
2290430
11045
384
Art-ceramics
Horváth János (1905-1975) mohácsi kerámia ivó korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
2 000 HUF
2292809
11046
384
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedűs figura/váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
20 000 HUF
2292797
11047
384
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Várandós asszony figura/váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m