Art-ceramics
Number of items: 77
2292712
11048
384
Art-ceramics
Komelor Éva. Fali dísztál. Mázas kerámia, jelzett, zsűrizett. HIbátlan. d: 33 cm
4 000 HUF
2295371
11049
384
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Iparművész pálinkás készlet 6 db + tálca 33 cm Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
2287307
11050
384
Art-ceramics
Iparművészeti mázas kerámia tál, hibátlan, d: 29,5 cm
3 000 HUF
2243273
11051
384
Art-ceramics
Art deco női büszt, mázas kerámia, ceruzás jelzéssel, lepattanásokkal. 23 cm
12 000 HUF
2292721
11052
384
Art-ceramics
Strehla iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
3 000 HUF
2255540
11053
384
Art-ceramics
Mihály Béla: Dísztál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x14 cm
1 000 HUF
2291025
11054
384
Art-ceramics
Péter M. jelzéssel: Dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm
3 600 HUF
2290374
11055
384
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr kerámia falitányér, hibátlan, jelzett, d: 19,5 cm
1 800 HUF
2287391
11056
384
Art-ceramics
1931 Irredenta kulacs. Mázas kerámia. Baross kávéház 1891-1931 - Hiszek Magyarország feltámadásában felirattal. Jelzett. Koncz kerámia. Kopásokkal. 22 cm
8 000 HUF
2294138
11057
384
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Kalapos lány, mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
6 000 HUF
2294615
11058
384
Art-ceramics
XIX. sz. Nagyméretű olajtároló cserépedény 60 cm
2 000 HUF
2287315
11059
384
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia kupa fém tetővel, m: 21 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m