Art-ceramics

Number of items: 54

Stilizált térdeplő mázas kerámia nőalak, kopásokkal, m: 30 cm
11073.

6 000 HUF

Villeroy & Boch kerámia kiöntő aljjal és szószós tál, lepattanással, jelzett, kiöntő: 7x7x15,5 cm, alj: 18x10,5 cm, szószos tál: 22x13x9,5 cm
11074.

3 000 HUF

Waechtersbach kerámia kínáló, ezüst (Ag) füllel, jelzett, festett, mázas, hibátlan, 15x15 cm
11075.

4 000 HUF

Retro iparművész váza, jelzett, mázas, m: 20 cm
11076.

2 000 HUF

Delft holland kékfestéses fajansz váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 27,5 cm
11077.

4 000 HUF

Majmos kerámia könyvtámasz, jelzett (Bedő), kopásnyomokkal, 10×14×15 cm
11078.

4 000 HUF
21

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF