Art-ceramics
Number of items: 54
2277617
11061
383
Art-ceramics
XIX. sz. Szilke. Mázas cserép. Sérülésekkel. m: 18 cm
3 000 HUF
2277541
11062
383
Art-ceramics
XIX. Boros kancsó. Mázas cserép, sérülésekkel. m:26 cm
4 000 HUF
2277633
11063
383
Art-ceramics
Csalikancsó XIX. század vége Apátfalva Nagy Zs. kézzel festett, jelzett mázas kerámia kopásokkal m: 24 cm
16 000 HUF
2277590
11064
383
Art-ceramics
Szécsi kerámia Madonna kis Jézussal. Mázas kerámia falikép dombormű. Jelzett, kopásokkal. d: 25 cm
5 000 HUF
2282855
11065
383
Art-ceramics
Virágmintás fajansz alátét, kopásnyomokkal, peremén kisebb lepattanásokkal, d: 25 cm
2 000 HUF
2216989
11066
383
Art-ceramics
2 db mázas kerámia forrásvíztartó palack, sérülésekkel, m: 22 cm
2275865
11067
383
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia röviditalos készlet tálcával, kis lepattanásokkal, 8x3,5 cm, d: 21 cm
2 000 HUF
2277547
11068
383
Art-ceramics
Turbékoló kerámia galambpár váza, festett, mázas, jelzésekkel, kis kopásokkal, m: 18 cm, 20 cm
2 000 HUF
1248835
11069
383
Art-ceramics
Japán dísztál, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d:48 cm
5 000 HUF
2241876
11070
383
7500
Art-ceramics
Dekoratív, nagy méretű váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 35 cm
7 500 HUF
2221178
11071
383
Art-ceramics
F Zauer jelzéssel: Szentendre. Kézzel festett, plasztikus mázas falikép, hibátlan, 28×17 cm
1 800 HUF
2284025
11072
383
Art-ceramics
Madaras mintájú festett, mázas kerámia tányér, lepattanással, d: 20,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m