15632.
Closed 382. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.