15631.
Closed 382. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.