15618.
Closed 380. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.