15617.
Closed 380. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.