Number of items: 226
2206685
11219
376
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14x9 cm
4 000 HUF
2211386
11220
376
Hollóházi virágmintás porcelán fali dísztálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm és 15 cm közötti méretben
1 000 HUF
2210433
11222
376
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
3 000 HUF
2209863
11223
376
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, matricás, apró lepattanással, m: 26 cm
1 400 HUF
2215848
11224
376
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan m: 9 cm, d: 9 cm
6 000 HUF
2207309
11225
376
Hollóházi porcelán csiga, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm
2 000 HUF
2210952
11226
376
2 db Hollóházi plakett. Országos Testnevelési Tudományos konferencia. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 13,5 cm
1 200 HUF
2211030
11227
376
Hollóházi virág mintás bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. 14 cm
1 200 HUF
2211825
11228
376
Hollóházi porcelán bokszoló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
3 600 HUF
2211852
11229
376
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm
3 000 HUF
2211821
11230
376
Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm
3 600 HUF
2211860
11231
376
Hollóházi kézilabdás lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m