Books: Other rarities Number of items: 376
2201556
17566
375
Johannes Colureus Spinoza: Politikai tanulmány és levelezés. Maximilien Lucas és Johannes Colureus Spinoza-életrajzaival. Második kiadás. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2201672
17567
375
2193422
17568
375
dr. Czeizel Endre: Tudósok - Gének - Dilemmák. A magyar származású Nobel-díjasok családfaelemzése. Bp., 2002, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.
2 000 HUF
2196460
17569
375
Francois Villon összes versei. Bartha László rajzaival. Hetedik kiadás. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben. 2201265
17570
375
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel.
2 000 HUF
2201208
17571
375
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
4 000 HUF
2201666
17572
375
Dr. Lux Elvira: Lépéspróbák egymás felé. Bp., 1987, Móra. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2201404
17573
375
Sabján Tibor: A búbos kemence. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2201448
17574
375
Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
2201487
17575
375
Fekete István: Erdei utakon. Bp., Nesztor. Kiadói papírkötésben. 2194184
17576
375
Tudománytár Első kötet. Szerk.: Schedel Ferenc. Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel, 250 p.+3 kőnyomatú ábrával. Átkötött modern egészvászon-kötés, körbevágott, intézményi bélyegzővel.
3 000 HUF
2197265
17577
375
Kolligátum: A. Besant: Az élet rejtélye, Mabel Collins: Világosság az ösvényen, C. Jinarajadasa: Az ő nevében, A. Besant: A mesterek. és egy azonosítatlan mű. Bp., n.é., a Zeidler testvérek kiadása félvászon-kötéses, kopott borító
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house