Number of items: 376

Juhász Gyula: Tömörkény István élete és művei. Szeged, 1941, Dugonics-Társaság. Kiadói papírborításban. Jó állapotban.
17590.

2 400 HUF

Nyári Andor: János kálváriája. Bp., 1920., a Táltos kiadása, félvászon-kötés
17591.

1 000 HUF

Somlyó Zoltán: Párbaj és kultúra. Válogatott publicisztikai írások. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotú.
17592.

1 000 HUF

Hevesi Sándor: A hadifogoly. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1917., Dick Manó kiadása, vászonkötéses
17593.

1 000 HUF

Minke Béla: Az élet nyarán. Bp., 1905., vászonkötéses, foltos, kopott borító
17594.

1 000 HUF

Kempelen Farkas: Költemények. Bp., 1895., Budapesti Hírlap, vászonkötés
17595.

1 000 HUF

Szép Ernő: Bűneim. Bp., 1924., az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. kiadása, papírkötéses
17596.

1 000 HUF

B. Huszár Mária: Én más vagyok, mint a többi. Bp., 1935., papírkötéses, foltos, kicsit szakadozott borító
17597.

1 000 HUF

Gereöffy Géza: Az én hangom. Szekszárd, 1937., első kötet, első kiadás, papírkötéses, foltos és néhány helyen firkált oldalak és borító
17598.

1 000 HUF

Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Bp., 2002., Alterra, dedikált példány, kiadói papírkötésben
17599.

1 200 HUF

Bächer Iván: Elindulni három nővel. Bp., 2000., Göncöl, Gárdi Balázs fotójával, dedikált példány, kartonkötésben
17600.

2 000 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942., Gárdonyi Lajos kiadásában, félvászon kötés kiadói papírborítóban. A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által aláírt példány.
17601.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF