Art-ceramics

Number of items: 50

Kályhacsempe. 3 vitéz katonát ábrázoló mázas kerámia. 21x24 cm Apró lepattanásokkal.
11092.

4 000 HUF

Fajansz gyümölcsöstál jelzés nélkül. Kis kopásokkal d: 23 cm
11093.

800 HUF

Kerámia maszk fa talapzaton, 36,5×24,5 cm
11094.

800 HUF

Nagyméretű dekoratív kerámia asztalközép, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 39 cm
11095.

1 600 HUF

GM jelzéssel: Anya gyermekével, 2 db kerámia kisplasztika, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, 12×9,5 cm
11096.

4 000 HUF

NS jelzéssel: Cipekedő nő, égetett cserép, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11097.

6 000 HUF

Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, több jelzett, összen: 9 db
11098.

3 000 HUF

Csikós váza, jelzés nélkül, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
11099.

4 000 HUF

Kerámia hamutál mini vázával, a vázán apró lepattanással, m: 8,5 cm; d: 20 cm
11100.

800 HUF

M. Á jelzéssel: Hímző lányka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján aláírásokkal 20 cm
11101.

6 000 HUF

Jelzés nélkül: Afrikai nő. Mázas kerámia, hibátlan 28 cm
11102.

4 000 HUF

Gránit sörös korsó, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 10 cm
11103.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF