Art-ceramics
Number of items: 50
2162357
11092
371
Art-ceramics
Kályhacsempe. 3 vitéz katonát ábrázoló mázas kerámia. 21x24 cm Apró lepattanásokkal.
4 000 HUF
2117797
11093
371
Art-ceramics
Fajansz gyümölcsöstál jelzés nélkül. Kis kopásokkal d: 23 cm
1431655
11094
371
Art-ceramics
Kerámia maszk fa talapzaton, 36,5×24,5 cm
1718999
11095
371
Art-ceramics
Nagyméretű dekoratív kerámia asztalközép, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 39 cm
1 600 HUF
2163658
11096
371
Art-ceramics
GM jelzéssel: Anya gyermekével, 2 db kerámia kisplasztika, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, 12×9,5 cm
4 000 HUF
2163642
11097
371
Art-ceramics
NS jelzéssel: Cipekedő nő, égetett cserép, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
6 000 HUF
1667563
11098
371
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, több jelzett, összen: 9 db
3 000 HUF
2099542
11099
371
Art-ceramics
Csikós váza, jelzés nélkül, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
4 000 HUF
1170180
11100
371
Art-ceramics
Kerámia hamutál mini vázával, a vázán apró lepattanással, m: 8,5 cm; d: 20 cm
2147875
11101
371
Art-ceramics
M. Á jelzéssel: Hímző lányka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján aláírásokkal 20 cm
6 000 HUF
2147737
11102
371
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Afrikai nő. Mázas kerámia, hibátlan 28 cm
4 000 HUF
2115947
11103
371
500
Art-ceramics
Gránit sörös korsó, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 10 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m