Art-ceramics Number of items: 50
2161046
11068
371
Art-ceramics
Régebbi butykos, mázas kerámia, figurális pásztor formájú, sapkája egyben levehető teteje, kézzel festett, jelzés nélkül, teteje kisebb sérüléssel az alsó peremén, m: 14 cm + Hollóházi virág mintás porcelán cukortartó fedéllel, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 9 cm
1 400 HUF
2161040
11069
371
Art-ceramics
cca 1900-1910 Kerámia röviditalos flaska dugóval, Grande Distillerie, E. Lichnitz & Co., Troppau, Ausztria (ma Opava, Csehország) feliratú, Monarchia címerével díszített, hiányos, kopott címkével, formaszámmal jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm / cca 1900-1910 Pottery small bottle, with Grande Distillerie, E. Lichnitz & Co., Troppau, Austria (now Opava, Czech Republic) worn label with the coat of arms of the Habsburg Monarchy, marked, with some minor creases, m: 10,5 cm
1 000 HUF
2167114
11070
371
Art-ceramics
Retró váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, alig kivehető jelzéssel az alján, m: 12,5 cm
1 200 HUF
2167149
11071
371
Art-ceramics
Retró mázas, háromszög alakú, lábas kerámia tálka, "2" jelzéssel az alján, apró kopásnyomokkal, 21×18,5 cm m: 8 cm
3 000 HUF
2167107
11072
371
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia dísztál, kopásokkal, jelzett, d: 25,5 cm
1 200 HUF
2166988
11073
371
Art-ceramics
Fali plasztikus iparművész retró mázas kerámia, olvashatatlan jelzéssel, kisebb lepattanásokkal, 29x12 cm
3 000 HUF
2166979
11074
371
Art-ceramics
Fali plasztikus iparművész retró mázas kerámia, Balogh jelzéssel, apró kopásnyomokkal, 19,5x9,5 cm
2 000 HUF
2017554
11075
371
Art-ceramics
2 000 HUF
2165325
11076
371
Art-ceramics
Össz. 2 db iparművész kerámia: Retró falitál, mázas kerámia, jelzés nélkül, mázhibákkal, d: 17,5 cm + Retró váza, mázas kerámia, alján jelzett és Iparművész Vállalat címkéjével, peremén kisebb lepattanásokkal, m: 15 cm
1 600 HUF
2112639
11077
371
Art-ceramics
Sóskuti 70. Jelzéssel: Európa elrablása. Mázas kerámia falikép. 35x26,5 cm
1 000 HUF
2064046
11078
371
900
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia váza. Hibátlan. 21 cm. 2100647
11079
371
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 30 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house