Art-ceramics
Number of items: 50
2167089
11056
371
Art-ceramics
ifj. Badár Balázs (1896-1972): Tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal m: 11 cm, d: 11,5 cm
5 000 HUF
2162553
11057
371
Art-ceramics
Holomcsik Márta?: Kaspó. Mázas kerámia. Jelzett, lepattanással m: 15 cm
4 000 HUF
2165900
11058
371
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, festett mázas kerámia, jelzett 18 cm
9 000 HUF
2167302
11059
371
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): István király 970-1970. Mázas kerámia plakett, jelzett, kopásnyomokkal, 30x14,5 cm
10 000 HUF
2166961
11060
371
Art-ceramics
Goebel szalvétatartó kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, m: 10 cm
5 000 HUF
2162684
11061
371
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorbákkal m: 21 cm, d:14,5 cm
5 000 HUF
1948339
11062
371
70000
Art-ceramics
XIX. sz. első fele: MS jelzéssel ónfedeles céh kancsó. Festett, mázas kerámia, lepattanással, / Guild jar. Ceramic with tin lid. 27 cm
70 000 HUF
1948348
11063
371
36000
Art-ceramics
XIX. sz.: Jelzés nélkül. Keleti szent ember. Porcelánfajansz. Mázas. 27 cm / Oriental priest. Fayance 27 cm.
36 000 HUF
2162728
11064
371
30000
Art-ceramics
Rubinvörös nagy méretű szecessziós kaspó, puttós frízzel. Formaszámmal. Egy megragasztott sérüléssel. d: 34 cm, m: 27 cm
30 000 HUF
2165644
11065
371
Art-ceramics
XIX. sz. 3 db tányér. Mázas cserép, kézzel festett, kisebb hibákkal. d:21 cm
4 000 HUF
2165640
11066
371
Art-ceramics
4 000 HUF
2145139
11067
371
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, sérült m: 37 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m