Books: Other rarities Number of items: 265
2145384
17579
369
Ablonczy László: Latinovits Zoltán tekintete. Bp., 1987.,Minerva. Kiadói papírkötés. +Varga Róbert: A veszprémi ködszurkáló. Vallomások Latinovits Zoltánról. Veszprém, én., Pannonprint. Borító nélküli példány.
1 200 HUF
2148052
17580
369
Gábor Miklós: Tollal. Naplójegyzetek A szerző által dedikált!. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. papír védőborítóval
1 000 HUF
2146255
17581
369
Frideczky Frigyes: Hitvallás. Versek. Bp., 1945, Magyar Kommunista Párt pesthidegkuti szervezete. 87 [3] p. Blaski János festőművész rajzaival. Első kiadás. Dedikált! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, elváló borítóval.
1 000 HUF
2150379
17582
369
1 800 HUF
2102187
17583
369
Kántor Lajos: A mennyei kapu. Bp.,2006.,Korona. Kiadói papírkötés.
2147144
17584
369
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, firkált lapokkal.
2 400 HUF
2113487
17585
369
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
2147386
17586
369
Bottyán Szeli Sára: A táltos dobok regéje I. Bp., 2007, Magyar Ház. Kiadói kartonált papírkötésben. Színes képekkel illusztrált.
1 000 HUF
2083206
17587
369
Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. Bp., 1984. Corvina. Kiadói papírkötésben
2079985
17588
369
2079863
17589
369
Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
2037838
17590
369
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house