https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 265
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2111018
17651
369
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2068204
17652
369
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2048378
17653
369
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2110794
17654
369
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Játsszál velem. Mindent tudok. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Újság Részvénytársaság. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
2014640
17655
369
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. Tormay Cecile műveinek gyűjteményes emlékkiadása. V. kötet. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Számozott, 684. számú példány.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
2010291
17656
369
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fekete István 2 műve: Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
2113209
17657
369
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vetési László: A két Bacsó. Igaz történet a Tiszamentéről. Bp.,1914., Franklin. Széchy Gyula egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
2048704
17658
369
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Makkai János: Urambátyám országa. Középosztályunk illemrendszerének és társadalmi viselkedésének szociológiája. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Félvászon kötésben
Starting price:
2 400 HUF
2116182
17659
369
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2097376
17660
369
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Javított félvászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Starting price:
3 600 HUF
2128211
17661
369
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gubcsi Lajos-Gubcsi Anikó: A csillagokban Bubik István. Himnusz, nimbusz, mítosz. Bp., 2005, GL-4 Kft. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
Starting price:
1 200 HUF
1694355
17662
369
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Brandes György: Lord Beaconsfield (Disraeli Benjamin). Bp., 1910, Franklin. Sérült papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment