Books: Other rarities Number of items: 265
2144386
17639
369
Franka Tibor: Gazdasági Trianon. hn., én., Zsófia Liget Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
2144381
17640
369
Vegyes vicc gyűjtemény, 6 db: Székely viccek diákoknak. Az öreg székely meséli fiának. Vál. és összeáll.: Beke Sándor.; Kolozsi Gergely István: Székely viccek. A furfangos góbé.; Gub Jenő: Székely viccek. Fájn egy székely ez a Dani.; Mit mond a székely? Székely viccek.; Székelyudvarhely, 2006-2010., Jancsi Padja. Kiadói papírkötés. + Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp., 1986., Minerva. Kiadói papírkötés.+ Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Vál.: Radványi B. Tibor. Bp., 1988., Ifjúsági. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2092900
17641
369
1 000 HUF
2083409
17642
369
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2098386
17643
369
Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
2113443
17644
369
9 000 HUF
2117216
17645
369
Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal. 2105222
17646
369
Mezei Mária: Vallomástöredékek. Bp., 1983., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2064144
17647
369
3 000 HUF
2112381
17648
369
1 000 HUF
2111102
17649
369
2111106
17650
369
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house