Books: Other rarities Number of items: 265
2127822
17555
369
Gáspár András (szerk.): M.A.G.U.S. avagy a Kalandorok Krónikái. Kézikönyv kalandozóknak és útmutató kalandmestereknek. Második, javított kiadás. Bp., 1994, Valhalla Páholy. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
2142718
17556
369
Fekete István 3 műve: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban, belül jó állapotban.; Kele. Bp.,1961,Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Bogáncs. A borító illusztrációja Szász Endre munkája. Bp.,1961, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
2 400 HUF
2150954
17557
369
Hajnóczy Péter: M. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2150106
17558
369
Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus. Bp., 1985., Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés, aláhúzásokkal.
1 200 HUF
2150139
17559
369
V.I. Lenin: A "baloldaliság" a kommunizmus gyermekbetegsége. Kolozsvár, 1945., Kommunisták Romániai Pártja. Kiadói papír-kötésben, szakadozott borítóval.
1 400 HUF
2145331
17560
369
A piarista diák kis kalauza. Bp., 1929., Stephaneum. Negyedik kiadás. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, firkával.
1 000 HUF
2148291
17561
369
Juhász Gyula: Magyar táj, magyar ecsettel. Válogatott versek. Bp., 1958, Móra. Kiadói vászonkötés, kiadói enyhén szakadt és gerincén foltos papír védőborítóval.
2147071
17562
369
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum, 200 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben,
2 000 HUF
2145328
17563
369
1 000 HUF
2149218
17564
369
Raffy,Ádám: Wenn Erasmus ein Tagebuch geführt hätte... Bp.,1955., Athenaeum. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
2 000 HUF
2144983
17565
369
Krausz Simon: A pénzember. Egy magyar bankár élettörténete. Bp., 1991. Kossuth. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2145334
17566
369
Fanny Brennan: Skyshades. Calvin Tomkins előszavával. New York,1990,Panache Press Book. Kiadói egészvászon-kötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house