https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 285
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2001599
18552
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Szerk.: Tímár Árpád. Bp. 1985, Magvető. fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 2001601
18554
368
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Újszászy Kálmán emlékkönyv. Szerk.: Balassa Iván, Kováts Dániel, Szentimrei Mihály. Szoboszlay András rajzaival. Bp.-Sárospatak, 1996, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Ifj. Ujszászy Kálmán általi ajándékozási sorokkal, dátumozva.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1988146
18557
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t+241+3 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1934529
18558
368
0
4600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bárdosi Németh János: Szegény ország. Pécs,[1941], Janus Pannonius Társaság, (Rákóczy-ny.), 63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással. A szerző által dedikált.
Starting price:
4 600 HUF
1950456
18559
368
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Léc András: Csendes betűk. Bp., 1935, Kultur,(Radó István-ny.), 32 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1951957
18561
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Molnár H. Lajos: Levelek a hazából a honba. Szolnok, 1993, Szolnoki Térségi Szövetség. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1915733
18563
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1952103
18565
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1950615
18566
368
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bárány Tamás: Szélcsend. A borító Janovits István grafikusművész munkája. Bp.,(1943), Bersenyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Ritka.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1988022
18567
368
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1993795
18570
368
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2001989
18573
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment