https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 285
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1988404
18575
368
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2004962
18578
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ritka!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2001820
18579
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival. [Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2001887
18580
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2019186
18583
368
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3600 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2022291
18584
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Herczeg Ferenc: A Dolovai nábob leánya. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal, az elülső előzéklapon szakadással.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2022333
18586
368
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Eszterhás István: Magyar disputa. Cleveland, 1955, Szerzői kiadás, (Katolikus Magyarok Vasárnapja-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Emigráns kiadás. Első kiadás. (?)
Starting price:
1 600 HUF
1962490
18591
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1757854
18592
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
1725547
18593
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői.
The item is not available
1734937
18594
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty, Komjáthy, Ady Endre, Harsányi K. Bp., 1921, Pallas. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
1733377
18598
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Plutarchos: Coriolanus. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Magyar Könyvtár 346. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 44+4 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment