Number of items: 285

Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos. Első kiadás, a Bor szerelem bánat papírborítójába kötve, viseltes állapotban.
17521.

1 400 HUF

Magyar Könyvnap Könyve. Katona József: Bánk bán. Pintér Jenő tanulmányával./ Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Ady Lajos tanulmányával. /Madách Imre: Az ember tragédiája. Mátrai Rudolf tanulmányával. Bp., 1933, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, javított gerinccel.
17522.

1 800 HUF

17523.

3 600 HUF
9,76
11,25

Naomi Toth: Robert de Niro. Bp.,2014,Vintage Media.  Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, foltos lapélekkel.
17524.

1 800 HUF

17525.

1 400 HUF

Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben
17526.

1 400 HUF

17527.

1 000 HUF

Pál Sárközy: Egy teljes élet. Frédérique Drouin közreműködésével. Ford.: Nikicser László. Bp.,2011,Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17528.

1 200 HUF

Fehér Lajos: Új élet szabad földön. Bp.,é.n. (1948), Országos Tervhivatal, 48 p Kiadói illusztrált (jelzett: Vissy) papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17529.

1 400 HUF

17530.

2 400 HUF

17531.

3 200 HUF
8,67
10,00

17532.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF