https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 285

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.
1
17496.

Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.
1
17497.

Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vörösmarty  Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.
1
17498.

Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
17499.

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17500.

Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17501.

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
1
17502.

Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Dedikált könyv gyűjtemény. Kb 60 db modern verses könyv és regény, mind szerzői dedikációval
1
17503.

Dedikált könyv gyűjtemény. Kb 60 db modern verses könyv és regény, mind szerzői dedikációval

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
17504.

Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Párkány László: Tolnay Klári. Egyes szám első személyben. Bp.,1999, Codex Print. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által Cserje Zsuzsa (1945-2018) rendező-dramaturgnak dedikált.
1
17506.

Párkány László: Tolnay Klári. Egyes szám első személyben. Bp.,1999, Codex Print. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által Cserje Zsuzsa (1945-2018) rendező-dramaturgnak dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
1
17507.

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1
17508.

Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment