https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 285
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2088992
17496
368
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2087066
17497
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2088911
17498
368
0
4400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
2092428
17499
368
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
Starting price:
1 800 HUF
2088923
17500
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2072322
17501
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2057382
17502
368
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1966195
17503
368
0
14000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dedikált könyv gyűjtemény. Kb 60 db modern verses könyv és regény, mind szerzői dedikációval
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2138749
17504
368
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
The item is not available
2056134
17506
368
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Párkány László: Tolnay Klári. Egyes szám első személyben. Bp.,1999, Codex Print. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által Cserje Zsuzsa (1945-2018) rendező-dramaturgnak dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1606527
17507
368
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1703278
17508
368
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment