Books: History

Number of items: 131

Rojkó Annamária: Aki a korát megelőzte. Aschner Lipót élete. Bp., 2011, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15784.

2 600 HUF
7,05

A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta: Gerő András. Bp.,2001, Városháza. Kiadói kartonált papírkötés. Gerő András által dedikált.
15785.

1 600 HUF

Dr. Jászi Oszkár: A történelmi materializmus állambölcselete. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, VI+191. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15786.

1 000 HUF

Gilberto Freyre: Udvarház és szolgaszállás. A brazil család a patriarchális gazdasági rendszerben. Bp.,1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15787.

1 600 HUF

Sebestyén László: Kézai Simon védelmében. Őstörténeti tanulmányok. Dunaszerdahely,1997, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15788.

1 000 HUF

Kincsestár 2 kötete (7-8.):  Eperjessy Kálmán: A magyar falu településtörténete.; Szabó István: A magyar parasztság története. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés.
15789.

1 600 HUF

Ujfalvy Sándor: Emlékiratok a reformkori Erdélyről 1854-1855. Sajtó alá rendezte és jegyzeteket írta: Jékely Zoltán. Magyar Könyvtár. Bp., 1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15790.

1 000 HUF

Firmicus Maternus: Asztrológia - A pogány vallások tévelygéséről. Vál. és ford.: Bollók János. Prométheusz Könyvek 1. Bp., 1984., Helikon. Kiadói papírkötés.
15791.

1 000 HUF

15792.

1 000 HUF

Illés György: Mesélő könyvtárak. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15793.

1 000 HUF

15794.

4 000 HUF

15795.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF