Books: History

Number of items: 131

15760.

2 000 HUF

15761.

1 000 HUF

15762.

1 200 HUF

Mádl Ferenc köszöntése. Mádl Ferenc Bőzsöny Ferencnek szóló dedikálásával. Bp., 2011. Magyar Polgári Együttműködés Egyesület. Egészvászon kötésben. + hozzá a születésnapi ünnepség meghívója.
15763.

1 600 HUF

Lévai Jenő: Kossuth Lajos és néplapjai. A magyar újságírás hőskora.1877-1937. Bp., 1938. Kiadói, laza egészvászom kötésben, egy előzéklap kissé sérült.
15764.

2 000 HUF

15765.

2 400 HUF

15766.

800 HUF
10

Szentpétery Imre (szerk.): Oklevéltani naptár.  Bp., 1974, Akadémiai kiadó. Reprint! Félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15767.

1 000 HUF

Boros Géza: Emlékművek '56-nak. Bp., 1997, 1956-os Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
15768.

1 600 HUF

Anonymus: Gesta Hungarorum. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Ford. és jegyzeteket ellátta: Paizs Dezső. A bevezetőt, a jegyzeteket kiegészítette és a térképet tervezte: Györffy György. Bp., 1975, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás, fordítással. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15769.

1 000 HUF

Palatinus József: A szabadkőművesség bűnei. A magyarországi szabadkőművesek mozgalma és külföldi kapcsolatai 1920-tól 1937-ig. III. kiadás - I. köt. Bp., 1998. Papírkötésben, jó állapotban.
15770.

3 000 HUF

N. László Endre: Aranymosás a Kárpát-medencében. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15771.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF