Books: Religion

Number of items: 53

17399.

7 000 HUF
18,97
21,88

17400.

14 000 HUF
37,94
43,75

Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotban.
17401.

800 HUF

17402.

1 000 HUF

17403.

1 200 HUF

Vanyó László: Az ókeresztény egyház irodalma I. Az első három század. Bp., 2007, Jel. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal.
17404.

2 800 HUF

17405.

800 HUF

17406.

2 800 HUF

17407.

1 000 HUF

17408.

2 800 HUF

17409.

1 600 HUF

17410.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF