https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 53

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hetényi Varga Károly: Papi sorsok a horogkereszt és a vöröscsillag árnyékában 1-2. kötet. Abaliget-Bp.,1992-1994, Lámpás Kiadó. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17374.

Hetényi Varga Károly: Papi sorsok a horogkereszt és a vöröscsillag árnyékában 1-2. kötet. Abaliget-Bp.,1992-1994, Lámpás Kiadó. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Melcher Alajos: Hitelemző beszédek. II. köt.: A parancsokról. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1893, Bába Sándor,IV+419 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, az utolsó lapon, a hátsó szennylapon és előzéklapokon tollas firkával.
1
17375.

Melcher Alajos: Hitelemző beszédek. II. köt.: A parancsokról. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1893, Bába Sándor,IV+419 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, az utolsó lapon, a hátsó szennylapon és előzéklapokon tollas firkával.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban.  (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
1
17376.

(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban. (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Gálos László: Vasárnapok, ünnepnapok. Pál György (1906-1986) grafikus, festő által illusztrált borítóval. Bp.,1937, Korda Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
1
17377.

Dr. Gálos László: Vasárnapok, ünnepnapok. Pál György (1906-1986) grafikus, festő által illusztrált borítóval. Bp.,1937, Korda Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
17378.

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. IV. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
17379.

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. IV. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.
1
17380.

Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált  papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
1
17381.

Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17382.

A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
1
17383.

Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kempen, Thomas von: Zwey Büchlein von der Nachfolge Maria der Jungfrau. Augsburg, 1772. Matthias Rieger. Egy rézmetszetű címképpel, ceruzás beírásokkal Korabeli egészbőr kötésben, sérüléssel
1
17384.

Kempen, Thomas von: Zwey Büchlein von der Nachfolge Maria der Jungfrau. Augsburg, 1772. Matthias Rieger. Egy rézmetszetű címképpel, ceruzás beírásokkal Korabeli egészbőr kötésben, sérüléssel

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Hans Schmoldt: Bibliai tulajdonnevek lexikona. Ford.: Lorencz Klára, Zsuppán Mónika. A biblia világa 7. Bp.,2005,Jel. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17385.

Hans Schmoldt: Bibliai tulajdonnevek lexikona. Ford.: Lorencz Klára, Zsuppán Mónika. A biblia világa 7. Bp.,2005,Jel. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment