Books: Religion

Number of items: 53

Kiss Sándor: Újszövetségi görög-magyar szómagyarázat. Bp., 1990, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.
17386.

1 600 HUF

Zádori János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv keresztény katholikus számára. Winterberg, 1929., Steinbrener Ker. János, 255 p. Kiadói félvászon-kötés, bakelit fedeles kötéstáblákkal, aranyozott díszítéssel, fém kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel.
17387.

2 400 HUF

Dr. Boissarie: Lourdes története orvosi szempontból. Ford.: Dr. Haiczl Kálmán. [Esztergom, 1896, Buzárovits,]XIV+376 p. Átkötött egészvászon-kötés, címlaphiánnyal, aláhúzásokkal.
17388.

3 000 HUF

17389.

1 000 HUF

17390.

1 200 HUF

17391.

800 HUF

17392.

4 400 HUF
11,92
13,75

17393.

1 000 HUF

17394.

3 600 HUF
9,76
11,25

17395.

1 200 HUF

17396.

1 600 HUF

17397.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF