Number of items: 95
2023268
11113
354
Herendi Viktória mintás porcelán leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×9 cm
2 000 HUF
2023252
11114
354
Herendi Sopron címeres tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5×8,5 cm
1 000 HUF
2023285
11115
354
Herendi madaras virágos ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm
1 000 HUF
2023223
11116
354
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
3 000 HUF
2023189
11117
354
3 000 HUF
2023178
11118
354
15000
Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett (Glück Pál), kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm
15 000 HUF
2022382
11119
354
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
2 000 HUF
2018607
11120
354
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
5 000 HUF
2018609
11121
354
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×9 cm
2 600 HUF
2020013
11122
354
Herendi kígyós nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
5 000 HUF
2019244
11123
354
Herendi virágmintás (Tertia) váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:14 cm
1 200 HUF
2019006
11124
354
Herendi Táncsics mellszobor, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m