Chinaware / Porcelain Number of items: 95
2018963
11125
354
Herendi Eton mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal
3 000 HUF
2019072
11126
354
Herendi Eton süteményes tányér, 6 db, kézzel festett, kopás nyomokkal, jelzett, d:19 cm
12 000 HUF
2002689
11127
354
Herendi Viktoria mintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm, m:14,5 cm
18 000 HUF
1907183
11128
354
26000
26 000 HUF
2017972
11129
354
Herendi Eton mintás tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 31×25 cm
6 000 HUF
1912621
11130
354
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
5 000 HUF
1974463
11131
354
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm
6 000 HUF
2024838
11132
354
22000
Zsolnay talpas tálka, kézzel festett fémes eozin mázzal, apró mázhibákkal, jelzett (pajzs), formaszám: 433, m:6 cm, d:15 cm
22 000 HUF
1956380
11133
354
cca 1890 Zsolnay gyufadoboztartós hamuzó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (csak mélynyomás), formaszám: 679, máz hibákkal, d: 12,5 cm, m:8,5 cm
1 200 HUF
2020224
11134
354
Zsolnay kék kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm
2 000 HUF
2019926
11135
354
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
3 000 HUF
2020181
11136
354
Zsolnay néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house