Number of items: 123
1958160
11215
345
Haas&Cžjžek virágmintás két részes szószos kínáló, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 24×14 cm
3 000 HUF
1955000
11216
345
Jelzett táncoló női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
1 400 HUF
1937405
11217
345
Bavaria ezüstlakodalmi csésze és tányér, matricás, jelzet, apró kopásokkal, különböző méretben
1 600 HUF
1937399
11218
345
Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
2 000 HUF
1935672
11219
345
11000
Coalport táncosnő, fehérmázas, jelzett (tervező:Neil Welch), apró kopás nyomokkal, m: 25 cm
11 000 HUF
1954155
11220
345
Jelzés nélkül: Porcelán női fej maszk. Falidísz. Kis máz hibával 35 cm
5 000 HUF
1955553
11221
345
Jelzetlen fehér mázas porcelán akt, gyári repedéssel, m: 29 cm
1 000 HUF
1959646
11222
345
Kínai porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 35 cm
3 600 HUF
1956004
11223
345
22000
Jelzett kínai "Famille rose" urna fedővel fa talpazattal, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm
22 000 HUF
1956598
11224
345
30000
Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál
30 000 HUF
1956458
11225
345
22000
Jelzett kínai "Famille rose" hiányos kávés készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen: 7 db
22 000 HUF
1956516
11226
345
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:26 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m