Number of items: 123
1956534
11227
345
Jelzett japán "Imari" tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d:27,5 cm
8 000 HUF
1956583
11228
345
Jelzett kínai kis váza, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm
1 800 HUF
1956590
11229
345
Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával
6 000 HUF
1956075
11230
345
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm
12 000 HUF
1956035
11231
345
Kínai "Famille Verte" teás kanna, fedő nélkül, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm
8 000 HUF
1900132
11232
345
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm
1 800 HUF
1955410
11233
345
Porcelán kutyapár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12×7 cm
1955426
11234
345
Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül
1 000 HUF
1955392
11235
345
Jelzett kacsa pár, kézzel festett, hibátlan, m:12,5 cm
1 200 HUF
1956383
11236
345
Jaguáros dísztányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 31,5 cm
2 800 HUF
1954972
11237
345
Porcelán gyógynövénytartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm
1 200 HUF
1955443
11238
345
2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m