Number of items: 123

Jelzett japán "Imari" tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d:27,5 cm
11227.

8 000 HUF

Jelzett kínai kis váza, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm
11228.

1 800 HUF

Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával
11229.

6 000 HUF

Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm
11230.

12 000 HUF

Kínai "Famille Verte" teás kanna, fedő nélkül, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm
11231.

8 000 HUF

Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm
11232.

1 800 HUF

Porcelán kutyapár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12×7 cm
11233.

800 HUF

Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül
11234.

1 000 HUF

Jelzett kacsa pár, kézzel festett, hibátlan, m:12,5 cm
11235.

1 200 HUF

Jaguáros dísztányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 31,5 cm
11236.

2 800 HUF

Porcelán gyógynövénytartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm
11237.

1 200 HUF

2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal
11238.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF