Number of items: 123

Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11191.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x10 cm
11192.

1 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30 cm
11193.

11 000 HUF
29,81
34,38

Hollóházi mogyoró virág mintás teáscsésze és alj ( 2db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
11194.

3 000 HUF
11

Kalocsai dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm
11195.

1 600 HUF

Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 14,5 cm
11196.

800 HUF

Ilmenau Echt Kobalt kiöntő és csészealj, jelzett, lepattanással
11197.

2 000 HUF

Ludwigsburg arany rózsás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:29,5 cm
11198.

5 000 HUF
13

Delfti, kézzel festett, jelzett mázas kerámia falitányér. Hibátlan d: 29 cm
11199.

8 000 HUF

Höchst váza és butella, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 és 15 cm
11200.

6 000 HUF

Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm
11201.

8 000 HUF

Nymphenburg fehér mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11202.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF