Number of items: 123
1955398
11191
345
Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
1 000 HUF
1955386
11192
345
Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x10 cm
1 000 HUF
1954418
11193
345
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30 cm
11 000 HUF
1955070
11194
345
Hollóházi mogyoró virág mintás teáscsésze és alj ( 2db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
3 000 HUF
1959197
11195
345
Kalocsai dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm
1 600 HUF
1955411
11196
345
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 14,5 cm
1960300
11197
345
Ilmenau Echt Kobalt kiöntő és csészealj, jelzett, lepattanással
2 000 HUF
1954653
11198
345
Ludwigsburg arany rózsás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:29,5 cm
5 000 HUF
1956489
11199
345
Delfti, kézzel festett, jelzett mázas kerámia falitányér. Hibátlan d: 29 cm
8 000 HUF
1956579
11200
345
Höchst váza és butella, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 és 15 cm
6 000 HUF
1956025
11201
345
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm
8 000 HUF
1958200
11202
345
11000
Nymphenburg fehér mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m