Number of items: 123

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm
11179.

28 000 HUF
75,88
87,50

Hollóházi Hajduszoboszló feliratú porcelán tányér. Jelzett, matricás, hibátlan .+ Epiag Presov matricás tányér. Jelzett, hibátlan. d: 24 cm
11180.

1 200 HUF

Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11181.

1 000 HUF

Hollóházi Erika mintás váza és rózsás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, 15×10,5 cm
11182.

4 000 HUF

Hollóházi legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, foltos, m: 30 cm
11183.

3 000 HUF

11184.

9 000 HUF
24,39
28,13

2 db Hollóházi retró kis kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
11185.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11186.

1 000 HUF

Hollóházi fekete-fehér cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11 cm
11187.

1 000 HUF
14

Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11188.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11189.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11190.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF