Jewellery
Number of items: 163
1910749
19060
340
6500
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra masnis gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó:3,8 g
6 500 HUF
1910690
19061
340
6500
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra gyűrű páros, jelzett, méret:58, bruttó:4,6 g
6 500 HUF
1910697
19062
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű ( 2db), egyik szintetikus kővel, méret:51 és 57, együtt bruttó:5,7 g
3 000 HUF
1912787
19063
340
3200
Jewellery
Ezüst (Ag.) masszív gyűrű, méret: 55, jelzett, nettó: 10 g
3 200 HUF
1913909
19064
340
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt cirkonnal, jelzett, méret:54, bruttó: 9,4 g
8 000 HUF
1913627
19065
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, tenyésztett gyönggyel,ametiszttel, opállal, jelzett, méret: 54, bruttó:5,6 g
8 000 HUF
1913624
19066
340
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó:6,8 g
28 000 HUF
1913340
19067
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret:51, bruttó:4,7 g
2 600 HUF
1911505
19068
340
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 20,8 cm, nettó: 8,2 g
2 200 HUF
1911498
19069
340
Jewellery
Ezüst(Ag) "végtelen" mintás beszúrós fülbevalópár, jelzett, 0,8×0,3 cm, nettó: 0,8 g
1 200 HUF
1911495
19070
340
Jewellery
Ezüst(Ag) "végtelen" mintás, antikolt, kövekkel díszített karkötő, állítható hosszúság, jelzett, h:18,5 - 21 cm, bruttó: 4,7 g
1 600 HUF
1911486
19071
340
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört rózsás csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 4,5×2,6 cm, nettó: 2,4 g
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m