Jewellery
Number of items: 163
1912770
19012
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra charm (3 db), jelzett, bruttó: 7,2 g
6 000 HUF
1913399
19013
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) charm ( 3db), jelzett, Pandóra karkötőre, nettó:4,8 g
6 000 HUF
1913433
19014
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fényképtartós medál, jelzett, nettó:8,8 g
10 000 HUF
1913911
19015
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, gránátokkal, jelzés nélkül, bruttó: 14,8 g
8 000 HUF
1913978
19016
340
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc medállal és fülbevaló pár, csiszolt üveggel, jelzés nélkül, apró hibával, bruttó: 9,1 g
5 500 HUF
1844243
19017
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett fém betéttel, gravírozott mintával, monogrammal, nettó:51 g, d:9 cm
8 000 HUF
1911406
19018
340
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) masszív kígyó karperec, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 8,5 g
6 000 HUF
1911659
19019
340
7500
Jewellery
Orosz ezüst(Ag) csavart nyelű kanál, jelzett, h: 14,3 cm, nettó: 28,2 g
7 500 HUF
1877519
19020
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm
8 000 HUF
1911601
19021
340
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális áttört kosárka, jelzett, 12×8,3×5 cm, nettó: 80,2 g
22 000 HUF
1758110
19022
340
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) díszes keleti függő, kő berakásokkal, jelzés nélkül, d: 6 cm, bruttó 15,9 g
15 000 HUF
1911207
19023
340
7500
Jewellery
Antik ezüst(Ag) övcsat, jelzett, 4×3 cm, nettó: 15,9 g
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m