Jewellery

Number of items: 163

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,6 g
19072.

800 HUF

Ezüst(Ag) fogvájótartó, jelzett, 9×4×2,5 cm, nettó: 50,7 g
19073.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 58 cm, nettó: 5 g, kék köves fém medállal
19074.

800 HUF

Ezüst(Ag) karneollal díszített medál láncon, jelzett, h: 48 cm, 5×4 cm, bruttó: 16,5 g
19075.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) angol másodpercmutatós zsebóra, kulccsal, működik, kopottas, jelzett, bruttó: 131 g
19076.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 4,7 g
19077.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyházas, köves, lógós fülbevalópár, jelzett, h: 4,6 cm, bruttó: 6,4 g
19078.

2 000 HUF
13

Ezüst(Ag) háromszálas csüngős golyós fülbevalópár, jelzett, h: 5,6 cm, nettó: 3,5 g
19079.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) babakészlet (poharak, kiöntő, tálca), 8 db,  nettó: 20 g
19080.

6 000 HUF
16

Ezüst(Ag) levéldíszes gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,2 g
19081.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) fülbevalópár, rózsaszín shamballa gömbbel, jelzett, sróf nélkül, h: 1,5 cm, bruttó: 2,1 g
19082.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) sárga strasszokkal díszített szívecskés fülbevalópár, jelzett, bruttó: 1,1 g
19083.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF