Jewellery
Number of items: 86
1903721
19048
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kék gyöngyökkel díszített bokalánc, állítható hosszúság, jelzett, h: 22,5×25,5 cm, bruttó: 2,6 g
1 200 HUF
1903715
19049
339
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, apró kövekkel, állítható hosszúság, jelzett, h: 18,5-21 cm, bruttó: 5,3 g
1 600 HUF
1903698
19050
339
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc, piros gyöngyökkel, állítható hosszúság, jelzett, h: 23-26 cm, bruttó: 2,9 g
1 200 HUF
1903703
19051
339
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függős, köves karkötő, állítható hosszúság, jelzett, h: 17,5×19 cm, bruttó: 4,1 g
1 200 HUF
1904181
19052
339
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű strasszokkal díszítve, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,7 g
2 200 HUF
1903982
19053
339
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, fekete zománc berakással, jelzett, bruttó: 8 g, méret: 50
2 200 HUF
1906911
19054
339
Jewellery
Jelzett arany ezüst szovjet mandzsetta pár, csiszolt ásvánnyal, bruttó: 6,9 g
1 000 HUF
1903983
19055
339
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló pár csiszolt tigrisszem berakással, jelzett, bruttó: 7,7 g
2 400 HUF
1907708
19056
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 57 cm, nettó: 5,2 g + ásvány függő, h: 1,5 cm
1904184
19057
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű korall díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,5 g
1 800 HUF
1815403
19058
339
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szelence, szintetikus kővel, belül aranyozott, gravírozott címerrel, jelzett, 9×4 cm, nettó: 85 g
36 000 HUF
1815392
19059
339
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.)cigarettatárca zománcberakással, jelzett, 9×7,5 cm, nettó: 89 g
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m