Jewellery
Number of items: 86
1906892
19024
339
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú medál, rózsaszín strassz kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 8,2 g
3 800 HUF
1906898
19025
339
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karikákkal díszített nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 9,4 g
4 800 HUF
1906902
19026
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kék cirkóniával díszített függő, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,4 g
2 000 HUF
1906931
19027
339
Jewellery
Ezüst(Ag) halváz függő, apró kővel, jelzett, h: 2,4 cm, bruttó: 1,2 g
1 000 HUF
1906923
19028
339
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete shamballa gyönggyel díszítve, jelzett, sróf nélkül, bruttó: 1,9 g
1 800 HUF
1906943
19029
339
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6,2 g
2 800 HUF
1906940
19030
339
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, kis szív függővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,8 g
1 000 HUF
1906950
19031
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű dobókockás díszítéssel, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,3 g
1 000 HUF
1906948
19032
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű leveles díszítéssel, jelzett, méret: 57, nettó: 3,3 g
1 800 HUF
1906955
19033
339
Jewellery
Ezüst(Ag) katicás fülbevalópár és medál, jelzett, d: 1,5 és 1 cm, bruttó: 2,5 g
2 800 HUF
1903770
19034
339
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyitható filigrán medál, jelzett, sérüléssel, d: 3,4 cm, nettó: 7,9 g
2 200 HUF
1903792
19035
339
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) orosz teás kanál, 2 db, jelzett, h: 13 cm, nettó: 30,7 g
8 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m