https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 86

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
1
19072.

Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
1
19073.

Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) virág alakú kitűző, tartóban, 3x3,5 cm, bruttó: 4,4 g
1
19074.

Ezüst (Ag.) virág alakú kitűző, tartóban, 3x3,5 cm, bruttó: 4,4 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
17
 
Ezüst (Ag.) leveles tálka, poncolt, jelzett, nettó: 64 g, 14×9 cm
1
19075.

Ezüst (Ag.) leveles tálka, poncolt, jelzett, nettó: 64 g, 14×9 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag.) fűszertartó "RE" monogrammal, jelzett, mesterjeggyel, m:4 cm, d:7 cm, nettó: 55 g
1
19076.

Ezüst (Ag.) fűszertartó "RE" monogrammal, jelzett, mesterjeggyel, m:4 cm, d:7 cm, nettó: 55 g

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) leveles hamutartó, jelzett, nettó: 61 g, 15,5×13,5 cm
1
19077.

Ezüst (Ag.) leveles hamutartó, jelzett, nettó: 61 g, 15,5×13,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott,  zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1
19078.

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g
1
19079.

Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g
1
19080.

Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő
1
19081.

Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, lánc, fülbevalópár), hiányos, jelzés nélkül, bruttó: 31,8 g + bizsu karkötő

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
3
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19082.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
IWC Schaffhausen dupla 14 K arany hátlapos zsebóra  szép állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch in nice coindition 82,6 g d: 5,3 cm
1
19083.

IWC Schaffhausen dupla 14 K arany hátlapos zsebóra szép állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch in nice coindition 82,6 g d: 5,3 cm

 
Sold
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
4
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment