Art-ceramics Number of items: 41
1757159
11094
318
Art-ceramics
Knuth Judit (1961-): Cica fejű figura. Festett porcelán végtagok és fej, babzsák test, foltos, jelzett, 22×17 cm
3 000 HUF
1733390
11095
318
Art-ceramics
2 000 HUF
1754573
11096
318
Art-ceramics
Schütz Cilli 6 db leveles tálka, mázas kerámia jelzett, egyiken kis lepattanással, 16×16 cm (6×), + talpas kínáló, jelzés nélkül, m:13 cm, 26×27 cm
20 000 HUF
1700963
11097
318
Art-ceramics
Izsépy túrázó kisfiú, mázas kerámia figura, kézzel festett, mázhibával, jelzett, m: 16 cm
3 000 HUF
1755548
11098
318
Art-ceramics
Leány tállal, kézzel festett mázas kerámia figura, jelzett (ME v MM), kis mázhibával, m: 50 cm, d:40 cm
18 000 HUF
1710628
11099
318
Art-ceramics
Goebel Klimt falikép, matricás, jelzett, fa keretben, 37×15 cm
20 000 HUF
1733830
11100
318
Art-ceramics
Iparművész figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32 cm
3 000 HUF
1650544
11101
318
100
Art-ceramics
Mázas iparművész kis kosárka ( 2db), jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 és 12 cm 1733394
11102
318
Art-ceramics
Kerámia és porcelán tárgyak: Összesen: 4 db, jelzett mázas kerámia és porcelán, hibátlan, m:13 és 25 cm
3 000 HUF
1703610
11103
318
22000
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Szent Erzsébet, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
22 000 HUF
1027596
11104
318
Art-ceramics
1 000 HUF
1732907
11105
318
Art-ceramics
Só-bors szóró mázas kerámia, m:9 cm (2×)
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house