Art-ceramics
Number of items: 41
1750359
11106
318
Art-ceramics
Német kaspó, mázas keménycserép, jelzés nélkül, hibátlan, m:18,5 cm, d:19 cm
2 000 HUF
1751353
11107
318
3200
Art-ceramics
Fábián Zója (1949-2004): Kalapos lány. Festett kerámia, jelzett, nagyon apró lepattanással, m:22 cm, 19×18 cm
3 200 HUF
1752302
11108
318
Art-ceramics
Iparművész kétlyukú padlóváza, mázas kerámia plasztikus festéssel, hajszál repedéssel és apró lepattanásokkal, m:50 cm
4 000 HUF
1687556
11109
318
Art-ceramics
1687533
11110
318
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1751879
11111
318
Art-ceramics
Indonéz terrakotta esküvői pár (Loro és Blonyo), hibátlanok, m: 19,5 cm
6 000 HUF
1749680
11112
318
Art-ceramics
Jelzett német ón fedeles söröskorsó, mázas keménycserép, hibátlan, m: 24 cm
1 200 HUF
1749337
11113
318
Art-ceramics
Retro füles váza, mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m:12 cm
1 000 HUF
1749178
11114
318
11000
Art-ceramics
Hatalmas kerámia és porcelán tétel, több jelzett, jó állapotban, összesen: 25 db
11 000 HUF
1756313
11115
318
Art-ceramics
Mázas kacsa, apró sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 30 cm
1 600 HUF
1753699
11116
318
Art-ceramics
2 db állatfigura: kerámia őzike, kézzel festett, jelzett (Kerámia Iparművész KSz.), apró kopásokkal, m: 6,5 cm + porcelán medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm
1756055
11117
318
Art-ceramics
16 db kerámia és porcelán kulacs, közte 5 db Zsolnay is, apró lepattanásokkal, különböző méretben + 1 db fa kulacs
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m