Art-ceramics Number of items: 34
1666528
11089
310
Art-ceramics
Festett mázas kerámia váza, jelzett (Jakucs János Mezőtúr), kis lepattanásokkal, m: 33 cm
1 600 HUF
1660791
11090
310
Art-ceramics
Jópofa mázas kerámia fagylaltkehely, hibátlan, jelzés nélkül, m: 15 cm, d: 10 cm
1 000 HUF
1660346
11091
310
Art-ceramics
Goebel yorkshire terrier, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 6,5 cm
2 000 HUF
1027596
11092
310
Art-ceramics
1 000 HUF
1689755
11093
310
Art-ceramics
Őzike, kerámia figura, kézzel festett, jelzés nélkül, alján apró lepattanással, kopásnyomokkal, 20x14,5 cm
1 000 HUF
1689639
11094
310
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet, állvánnyal, 6+6 db, hibátlan
1 600 HUF
1689990
11095
310
Art-ceramics
Kerámia korsó, fehérmázas, jelzett, apró mázhibával, m: 32 cm
1 000 HUF
1690386
11096
310
Art-ceramics
Ón fedeles díszes söröskorsó, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 16 cm
1 000 HUF
1692832
11097
310
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia kaspó, jelzett, kis kopásokkal, m: 10 cm
1 000 HUF
1693963
11098
310
Art-ceramics
"Laci bácsi konyhája" bogrács, mázas kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 29 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house