Art-ceramics

Number of items: 34

Kerámia tétetel: váza, korsó, Gránit poharak, hibátlanok, összesen: 11 db
11077.

4 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11078.

1 000 HUF

Retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 25,5 cm
11079.

1 000 HUF

Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11080.

1 000 HUF

11081.

1 000 HUF

11082.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri könyves bagoly, mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11083.

1 200 HUF

11084.

8 000 HUF

Díszes kerámia törzsi maszk, jelzett, kopásokkal, 27,5×14,5 cm
11085.

4 000 HUF

11086.

1 000 HUF

Jelzett (LK) kézzel festett figura, hibátlan, m:16 cm
11087.

2 400 HUF

Dr Rank kerámia art deco fejkendős lány, fali kis plasztika, kopott, kézzel festett, jelzett,  20×15 cm
11088.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF